Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

SimPas

Autor tematu

25 wrz 2016, 21:03

{l Image}

Mój mały projekt który narodził się około 4 lata temu, głównie dla znajomego i do własnego użytku.
Po jakimś czasie postanowiłem go wstawić na GitHub'a z jakąś licencją open-source. Przez jakiś czas była względnie-stabilna wersja 0.6 dostępna do pobrania, ona miała być w sumie ostatnią wersją a projekt miał być oznaczony jako EOL (End of Life). Nie wiem co mnie tknęło, ale przywróciłem plany, wersja 0.6 wylądowała na branchu "archive", która zostanie prawdopodobnie usunięta wkrótce (dinozaur) i odświeżyłem mastera (wywalając wszystko) stawiając nową aplikację na Laravelu.

Zaczynałem na Laravelu 5.2, niedawno zrobiłem update do 5.3 (https://github.com/Macsch15/SimPas/comm ... 5fe95d53f0), jako że to cały czas projekt WIP, to jest też Bootstrap 4 (na stan aktualny alpha 4).

{l Image}

{l Image}

{l Image}

{l Image}

{l Image}

Aktualnie system "wklejek" prywatnych/publicznych działa tak:
Jeżeli nie jesteś zalogowany możesz utworzyć zawartość która będzie publiczna (dostępna na stronie ostatniej aktywności i możliwa do wyszukania) albo zawartość publiczną ale która nie będzie dostępna na stronie ostatniej aktywności i w wynikach wyszukiwania.
Zalogowany natomiast użytkownik, ma możliwość jeszcze wybrania opcji "prywatnej", czyli zawartość jest dostępna tylko dla autora (po zalogowaniu) i oczywiście nie jest dostępna na stronie ostatniej aktywności i w wynikach wyszukiwania.
W planach jeszcze mam zrobienie zawartości chronionej hasłem albo jakimś tokenem bezpieczeństwa.

Projekt: https://github.com/Macsch15/SimPas


 
Awatar użytkownika
Gama
Użytkownik
Posty: 145
Rejestracja: 14 wrz 2012, 22:53
Kontaktowanie:

Re: SimPas

29 wrz 2016, 20:09

Pamiętam ten projekt jeszcze z czasów pierwszych jego wersji. Jakość kodu i wykonania całości stoi na bardzo wysokim poziomie :)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości