Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
Regulamin forum
Dział ten powstał aby chętni mogli pochwalić się efektami pracy którą włożyli w swoje strony.

Pisząc temat, przedstaw w skrócie swoje forum bądź stronę, następnie wypunktuj efekty swojej pracy, np. autorskie dodatki, własny projekt graficzny.

Dział ten nie służy do reklamy. Nie stosuj sloganów ani zachęt do rejestracji. Nie umieszczaj bannerów graficznych. Nie chwal się konkursami albo eventami. Tematy zawierające te treści będą traktowane jako reklamy i usuwane.

Aby napisać temat w tym forum użytkownik musi posiadać przynajmniej 20 postów.
 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Forum Webmasterskie webax.pl

01 lis 2012, 21:45

Czyli macie zmodyfikowane dynamiczne linki w IPB (/?showtopic=ID)? :)
O jakim bajzlu Google Seo mówisz i co on ma wspólnego z IPB?


 
Awatar użytkownika
Katerin
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2013, 16:26
Kontaktowanie:

Re: Forum Webmasterskie webax.pl

01 mar 2013, 16:41

Forum wygląda schludnie. Jako usera mnie by przyciągnęło.


 
Awatar użytkownika
kaaleth
Stały użytkownik
Posty: 374
Rejestracja: 21 sie 2012, 18:49
Kontaktowanie:

Re: Forum Webmasterskie webax.pl

01 mar 2013, 18:40

props za mobilną i czytelną wersję serwisu.


 
Awatar użytkownika
webax
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 23 sie 2012, 16:39

Re: Forum Webmasterskie webax.pl

Autor tematu

19 lip 2013, 20:35

WIELKA REWOLUCJA NA WEBAX.PL

Hej, pewnie zastanawiacie się co mnie tu sprowadza. Odpowiedź jest prosta, ponieważ na webax.pl miała miejsce Wielka Rewolucja. Myślę, że to wydarzenie na tyle ważne, że zasługuje na nieco dłuższy opis.

Co się zmieniło?

Wszystko. Od stylu po katalog firm hostingowych(który ujrzycie już niebawem), ekipę, partnerów czy choćby drobnostki takie jak dodanie rangi aktywnego użytkownika, poprawienie błędów czysto technicznych i wiele więcej.

Dlaczego warto się zarejestrować?
Pytanie jest banalne. Należy wspomnieć o konkursie, w którym możecie wygrać nagrody o łącznej puli 600 zł. Prócz tego startujemy z serią poradników, które przydadzą się niejednemu webmasterowi. Dzięki współpracy z wydawnictwem Helion mamy okazję recenzować najlepsze tytuły książkowe dla specjalistów branży IT. Inne zalety poznacie odwiedzając nasze forum.

Szersza współpracy z Biznes-Host. Zaraz ale o co chodzi?
Tak się składa, że postanowiliśmy bardziej zaangażować się we współpracę z Biznes-Host. Efektem tej inicjatywy jest kategoria na webax.pl, która stała się oficjalnym forum tej marki. Dzięki temu, bezpośrednio na forum możecie wymieniać się uwagami na temat owej firmy, sugerować ewentualne poprawki czy choćby dzielić się opiniami i doświadczeniami z(jak mniemam) udanej współpracy.

Co dalej?

Oczywiście to nie koniec zmian, ponieważ zawsze zmieniamy się dla was. Aktualnie pracujemy nad poradnikami oraz promocją naszej witryny jak i...... Myślę, że to na tyle duże przedsięwzięcie, że zasługiwać będzie na osobny wątek już niebawem.. Jeżeli chcielibyście nam pomóc to serdecznie zapraszamy do aktywnej dyskusji właśnie u nas! Dlaczego u nas a nie na xxxx.yy? Myślę, że żadne forum nie gwarantuje wam takiej atmosfery i tak kompleksowej pomocy jak właśnie webax.
I tym jakże miłym akcentem chciałbym zakończyć tę wypowiedź, jako, że chyba troszkę przesadziliśmy co do długości ;) Reasumując, serdecznie zapraszamy na webax.pl – na pewno nie pożałujecie!

KLIK

POZDRAWIAM i jeszcze raz zachęcam do udziału w konkursie - myślę, że warto.

{l Image}


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Forum Webmasterskie webax.pl

19 lip 2013, 20:56

Wydaje mi się że zmiany w stylu są na plus, jednakże brzydko wygląda podświetlenie forum po najechaniu mychą.


 
Awatar użytkownika
Trace
Stały użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2012, 18:45

Re: Forum Webmasterskie webax.pl

19 lip 2013, 23:00

A mnie się starsze klimaty bardziej podobały. To jest takie zbyt "modern". Rzygam już takim wyglądem. Już właśnie nie wspominając o tym podświetleniu działu...
Ah, i czemu widzę przyciski: "Zaloguj się", "Zarejestruj" i jednocześnie "Wyloguj" :D?
Co do zmian miło mnie zaskoczyliście. Myślałem, że z tylu forów webmasterskich się nie wywiniecie, bo na początku było dosyć krucho, a tu co widać. Hoho, jakieś współprace z poważnymi firmami. Od heliona kupuje książki, a w BH mam zamiar zakupić współdzielony serwer. Jakieś zniżki od was? :D


 
Awatar użytkownika
webax
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 23 sie 2012, 16:39

Re: Forum Webmasterskie webax.pl

Autor tematu

19 lip 2013, 23:15

Bez problemu uzyskasz rabat(i to spory) po napisaniu maila do w/w firm. Wspomnij jednak, że jesteś z webax. "Za niedługo" powinno być to oficjalne przedstawione w wątku. Jeżeli szukasz serwera, bądź ciekawej lektury to zapraszamy do konkursu:

http://webax.pl/topic/1047-wielki-przew...a-webaxpl/


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości