Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
parox
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 08 sty 2014, 16:22

Oferta pracy w UK

Autor tematu

27 lip 2015, 13:13

Witam!

Chcialbym zareklamowac oferte pracy w mojej firmie, na moje stanowisko.

Co tu duzo mowic...

Praca pelny etat, 40h tyg.
Zarobek £22,000 rocznie + £1,000 kieszonkowego na konferencje. - Jakies 127,700 zl rocznie.
Osoba z doswiadczeniem 2-3 lata.

Firma, jest w stanie pomoc w "przeprowadzce".

Wiecej szczegolowych informacji: http://hurstdev.co.uk/about#job

W razie pytan, pisac smialo :)

Rozpisze, sie moze bardziej wieczorem badz na dniach.

Pozdrawiam.


 
Awatar użytkownika
parox
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 08 sty 2014, 16:22

Re: Oferta pracy w UK

Autor tematu

08 sie 2015, 12:28

Widzę wielkie zainteresowanie (...), tak więc mała aktualizacja co do zarobków oraz spóźniony, jednak obiecany rozpisek:

Tłumaczenie ze strony.
Poszukujemy programistów PHP by dołączyli do naszych szeregów w Gateshead, Wielkiej Brytanii. Szukamy osób z odrobiną doświadczenia, idealnie 2-3 lat w dziedzinie programisty aplikacji internetowych - kogoś kto będzie w stanie wskoczyć do aktualnie rozwijanych projektów i zamoczyć w nim zęby. Co ważniejsze, szukamy właściwej osoby wpasowującej się w nasz zespół.

Nasz nowy programista, powinien mieć:

    2-3 lata doświadczenia w dziedzinie programowania stron internetowych, preferujemy PHP
    niepowtarzalny entuzjazm do nauki oraz rozwijania samego siebie
    utęsknienie za aspirującą karierą w programowaniu stron internetowych
    potrzebę do pracy nad interesującymi problemami w raz z zespołem w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
    pasję w pomocy rozwoju firmy poprzez pracę nad projektami dla naszych wspaniałych klientów

Jako nasz nowy pracownik, możesz się spodziewać:

    25 dni płatnego urlopu + 5 dni na konferencję oraz treningi
    nowego iMac'a/Macbook'a Pro co by wam się lepiej programowało
    elastyczne godziny pracy
    komplementarne snaki oraz napoje (Coca-Cola, itd.) wedle waszego uznania
    profesjonalny czas do rozwoju w każdy piątek - pracuj nad własnymi projektami!

---

Ostatecznie, mocno wierzymy w walory grup społecznościowych i konferencji, w szczególności naszych lokalnych, takich jak "PHP North East" czy też "Front-end north-east". Oferujemy zatem naszemu szczęśliwemu naborowi, budżet o wysokości £1,000 rocznie, przeznaczony na rozwój osobisty poprzez konferencje i treningi własnego wyboru, co także wlicza sobie wszelkie koszta spędzone poza biurem.

Oferujemy ciekawe zarobki, w postaci: £22,000 - 25,000, plus £1,000 kieszonkowego na konferencje/treningi.

Jeśli wygląda to jak coś dla Ciebie, wyślij nam swoje CV oraz coś o sobie pod adres: iwantyou@hurstdev.co.uk - zgłoszenia po angielsku proszę.


Mam nadzieję, iż ma to jakiś sens.

Ogólnie, pracuje się bardzo fajnie, dużo można się nauczyć, z różnych źródeł (praca nad projektami, czas do profesjonalnego rozwoju, konferencje, spotkania i pogaduszki). Dosyć często są wypady integracyjne czy tam imprezy świąteczne.

Firma lubi być na czasie, pod wieloma względami - technologiczne nowinki, nowe techniki oraz opcje, globalne skandale oraz katastrofy, małe ploteczki...

Moim zdaniem bardzo fajne miejsce, i jeśli komuś przypada idea nowego świata za granicą, bądź też chciałby zmienić aktualne miejsce pracy - to bardzo ciekawa oferta.

Osobiście, jestem typem włóczykija. Spędziłem w ów firmie lekko ponad 2 lata, i uznałem iż czas poszerzyć swoje pole widzenia. Tak więc przenoszę się do Holandii - Bo tak xD

Jak mówiłem, w razie pytań, proszę pisać w tym temacie. Postaram się pomóc :)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości