Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
Arth
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 07 paź 2012, 20:37
Kontaktowanie:

Re: [OFERTA] FWL.PL - Darmowy Hosting

09 paź 2012, 17:42

Fajna sprawa, i to jeszcze zaufany pan Amfidiusz z polskiego supportu IP.Board... no no... ładnie to wygląda :)
Trochę ograniczcie parametry, bo w pewnym momencie możecie nie wyrobić z opłatą serwerów, tzn. takie jest moje zdanie, może macie już swoje plany, nie wnikam.
A mogę zapytać czy w razie upadku serwera oferujecie backup bazy i plików z FTP ?


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: [OFERTA] FWL.PL - Darmowy Hosting

09 paź 2012, 17:46

Arth napisał/a:
A mogę zapytać czy w razie upadku serwera oferujecie backup bazy i plików z FTP ?


Znając Amfiego to najpierw wyśle maila o nadchodzącej katastrofie więc samemu będzie sobie można zrobić kopię plików i db :P


 
Awatar użytkownika
Arth
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 07 paź 2012, 20:37
Kontaktowanie:

Re: [OFERTA] FWL.PL - Darmowy Hosting

09 paź 2012, 18:02

W takim razie chyba się zdecyduję, na innych darmowych hostingach np. hpbf lub cba uniemożliwiali mi płynny upload załączników, bo maksymalna powierzchnia HDD to 1GB, a tutaj mogę wrzucać sobie przez forum tyle załączników ile mi się podoba.
Czytając wypowiedzi Amfiego na forum.invisionize.pl przeczytałem że w razie problemów finansowych jest w stanie płynnie uregulować płatności ponieważ oferuje inne usługi z których czerpie dochody, więc aż tak czarno to nie wygląda.

PS. Zachęcałbym do zmiany layoutu strony, bo jak kolega na forum.inv.pl wspomniał - nie za dużo się z nim napracował.

Oto link do dyskusji: http://forum.invisionize.pl/topic/34016...ge__st__30


 
Awatar użytkownika
dominik90
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 07 sty 2013, 23:51
Kontaktowanie:

Re: FWL.PL - Darmowy Hosting

02 sty 2014, 19:10

Ładnie się zapowiadało, szkoda że koniec był mniej ładny. O końcu dowiedziałem się przypadkiem(po fakcie) dobrze że nie miałem nic ważnego:)


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: FWL.PL - Darmowy Hosting

02 sty 2014, 19:16

Kto by się spodziewał że Amfi zaczął się interesować glonami.

BTW, moje akwarium 120l stoi puste w piwnicy, może za jakiś czas też coś zmajstruje. Na razie brak czasu.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości