Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

1&1 przejmuje Home.pl

Autor tematu

10 lip 2015, 9:25

O pierwszych sygnałach sprzedaży tego największego dostawcy usług hostingowych informowaliśmy Was pod koniec marca. Wtedy wycena Home.pl oscylowała w granicach 500 milionów zł. Dziś okazuje się, że proces sprzedaży dobiegł końca i nabywcą został United Internet znany z marki 1&1, która też od kilku lat dostępna jest w Polsce.


http://antyweb.pl/niemiecki-gigant-host...e-home-pl/

Ciekaw jestem jak będzie z jakością teraz home.pl, mam nadzieję że nie zniżą się do poziomu usług 1&1.


 
Awatar użytkownika
Pawel Legionowo
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2017, 22:24
Lokalizacja: Legionowo
Kontaktowanie:

Re: 1&1 przejmuje Home.pl

17 lut 2017, 8:43

Pytanie do osób, które były klientami home przed tym słynnym przejęciem. Jak oceniacie poziom usług po 1,5 roku od wykupienia przez niemieckiego giganta?

Moim zdaniem zmienił się. Na gorsze.

Mam serwer w home.pl od 2004 roku. Zawsze byli nastawieni na masówke ale teraz widać to wyraźniej, aby tylko złapać jak najwięcej klientów a jak zapłacą to zając sie szukaniem nowych zamiast poprawiac jakość obsługi tych, którzy już są.

Kiedyś support działał dobrze, to było najlepsze w home ze o każdej porze dnia i nocy można było coś załatwić. Teraz wyłączyli czat z konsultantem dla najtańszych klientów (a kilka stów za serwer to nie jest tanio) a na infolinii trzeba długo czekać na połączenie.

No i jakiś czas temu sami z siebie podnieśli mi parametry serwera (powierzchnia dyskowa) mimo że miałem wykorzystane poniżej 50% zasobów i wystawili 2 razy wyższą fakture.


 
Awatar użytkownika
Prezes
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2017, 0:48

Re: 1&1 przejmuje Home.pl

19 sie 2017, 0:51

Moim zdaniem teraz zmieniło się na plus - obsługa Klienta choćby. Zresztą można do końca roku stestować ich usługi za darmo i wyrobić sobie opinię: https://beta.home.pl/testuj/#testuj
Frontem do Klienta - zrobili konkurs na zgłaszanie im błędów i sugestii na forum, także widać chęć ulepszania usług :)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości