Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
Ralfp
Stały użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: 11 sie 2012, 9:16

Bootstrap 3.1!

Autor tematu

30 sty 2014, 19:36

ITS HAPPENING!

https://github.com/twbs/bootstrap/releases/tag/v3.1.0

Update przynosi głównie bugfixy i drobne zmiany mające ułatwiać budowanie na Bootstrapie UI aplikacji. Odświeżona została też strona domowa projektu, http://getbootstrap.com

Pojawił się oficjalny support dla dropdownów otwieranych przy prawej krawędzi ekranu zamiast lewej zaś JS otrzymał większą władzę nad modalami, dzięki czemu nie potrzebne są już hacki aby mieć wpływ na wygląd samych modali. Oprócz tego modale otrzymały "małą" i "dużą" wersję. Inną przydatną nowością jest wsparcie dla ikon inputów w formularzach.

Na horyzoncie jest już 3.1.1 które ma poprawić kilka upierdliwych acz trudnych w rozwiązaniu problemów takich jak np. przeskok strony przy otwarciu modala.

Jeśli ktoś używa Bootstrapa do opensource, Apache License zostało zastąpione dużo bardziej liberalnym MIT.


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: Bootstrap 3.1!

31 sty 2014, 15:07

Ładnie idą, rozwiązali może problem z tooltipami w modalach? Pamiętam że nie można było dodać tooltipa do modala bo ten był na pierwszym planie i trzeba było sobie pomagać dużym z-indexem w css.

PS:
Deprecated .pull-right alignment

As of v3.1.0, we've deprecated .pull-right on dropdown menus. To right-align a menu, use .dropdown-menu-right. Right-aligned nav components in the navbar use a mixin version of this class to automatically align the menu. To override it, use .dropdown-menu-left.


 

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości