Forum dla administratorów stron WWW i developerów

Witaj!

AdminZone.pl to miejsce w którym możesz dowiedzieć się jak szybko i skutecznie wypromować swoją stronę WWW, zachęcić użytkowników do wypowiadania się i aktywnego udziału w życiu takiej strony.
Dołącz do naszej społeczności aby w pełni korzystać z usług oferowanych przez AdminZone.pl
Zaloguj się
lub
Zarejestruj się
 
Awatar użytkownika
Amfidiusz
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 18 sie 2012, 21:11
Lokalizacja: Amsterdam
Kontaktowanie:

FWL.PL - Darmowy Hosting

Autor tematu

12 wrz 2012, 14:04

Witam,

Mam przyjemność zaprezentować Wam w pełni darmowy hosting przeznaczony dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Oferujemy serwery bez limitów, bez reklam, idealne dla forów, blogów i prywatnych stron www!

FWL jest nową, innowacyjną usługą darmowych serwerów na polskim rynku. Naszym celem jest oferowanie użytkownikom indywidualnym i biznesowym rozwiązań dostarczanych przez płatne hostingi zupełnie za darmo. Dzięki wytrwałej pracy naszych informatyków możecie cieszyć się gotowymi rozwiązaniami nie ustępującymi płatnej konkurencji.

Zapraszam do oceny!

FWL.PL - Darmowy Hosting


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: [OFERTA] FWL.PL - Darmowy Hosting

12 wrz 2012, 16:33

Nie ma odnośnika do panelu w menu.
Szkoda że wysyłka z POST ograniczona do 8MB.

Masz jakieś plany odnośnie tego hostingu i pakietów płatnych?


 
Awatar użytkownika
Amfidiusz
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 18 sie 2012, 21:11
Lokalizacja: Amsterdam
Kontaktowanie:

Re: [OFERTA] FWL.PL - Darmowy Hosting

Autor tematu

12 wrz 2012, 22:05

Zgadza się, POST został ograniczony ze względów bezpieczeństwa. Odnośnik do panelu jest w stopce każdej strony, w kolumnie "Dla klienta" (użytkownik otrzymuje go także na swój adres e-mail po rejestracji).

Plany są, dotyczą one również płatnych pakietów. Ale na razie skupiam siły na darmowym hostingu.


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: [OFERTA] FWL.PL - Darmowy Hosting

12 wrz 2012, 22:09

Forum powinno być zintegrowane z głównym kontem tak, aby nie trzeba było tworzyć kolejnego konta tylko dla forum.


 
Awatar użytkownika
Amfidiusz
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 18 sie 2012, 21:11
Lokalizacja: Amsterdam
Kontaktowanie:

Re: [OFERTA] FWL.PL - Darmowy Hosting

Autor tematu

13 wrz 2012, 2:04

Powinno być. Ale nie potrafię tego zrobić. Jeżeli serwis rozwinie się na tyle, że zacznie przynosić dochody, na pewno zatrudnię kogoś do wprowadzenia SSO.


 
Awatar użytkownika
Macsch15
Administrator
Posty: 1968
Rejestracja: 10 sie 2012, 16:12
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: [OFERTA] FWL.PL - Darmowy Hosting

13 wrz 2012, 2:08

A IP.Content? Na nim powinien być portal główny.


 
Awatar użytkownika
Amfidiusz
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 18 sie 2012, 21:11
Lokalizacja: Amsterdam
Kontaktowanie:

Re: [OFERTA] FWL.PL - Darmowy Hosting

Autor tematu

13 wrz 2012, 16:28

Rejestracja hostingu odbywa się przez zewnętrzny system billingowy. Trzeba pogrzebać w PHP, żeby je zintegrować (chociaż nie jestem do końca pewny, czy jest to w ogóle możliwe). Nexusa niestety nie mogę użyć.


 
Awatar użytkownika
Amfidiusz
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 18 sie 2012, 21:11
Lokalizacja: Amsterdam
Kontaktowanie:

Re: [OFERTA] FWL.PL - Darmowy Hosting

Autor tematu

26 wrz 2012, 18:31

Miło mi poinformować, że w dniu dzisiejszym wprowadziliśmy program partnerski dla naszych użytkowników. Płacimy za każdego poleconego lub oferujemy atrakcyjne nagrody! Wypłaty już od 20zł. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie.


 
Awatar użytkownika
kaaleth
Stały użytkownik
Posty: 374
Rejestracja: 21 sie 2012, 18:49
Kontaktowanie:

Re: [OFERTA] FWL.PL - Darmowy Hosting

27 wrz 2012, 15:29

Mnie tam się podoba. Może kiedyś postawie tam bloga, czy coś podobnego. Obyście tylko nie zniknęli za szybko.


 
Awatar użytkownika
Kolopik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 27 wrz 2012, 23:21
Kontaktowanie:

Re: [OFERTA] FWL.PL - Darmowy Hosting

27 wrz 2012, 23:45

Szablon do zmiany, obowiązkowo :) To wszystko jest za duże, trzeba przewijać stronę, a komu się chce? Może nie jest to jakimś problemem dla niektórych, ale uwierz mi, że wiele osób od razu wyłącza takie strony.


 
Awatar użytkownika
Trace
Stały użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: 19 sie 2012, 18:45

Re: [OFERTA] FWL.PL - Darmowy Hosting

28 wrz 2012, 7:00

Boże, darmowy hosting, za który mi jeszcze płacą. :)
Ciekawe...


 
Awatar użytkownika
Artur
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 15 wrz 2012, 8:24
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Re: [OFERTA] FWL.PL - Darmowy Hosting

28 wrz 2012, 8:58

Wiesz, strona jest całkiem fajna, parametry też (ale nic nie ma tam o prawdziwych ograniczeniach tego nielimitowanego pakietu), tylko...

... To forum. Podobne do mojego, na moim hostingu - http://forum.hpbf.pl. Nie mówię o skrypcie, ale o układzie działów. Wiesz, dobrze, że znalazłeś sobie wzorzec na którym oparłeś cały projekt, ale czuję się tak, jakbym miał brata bliźniaka. :D


 
Awatar użytkownika
kaaleth
Stały użytkownik
Posty: 374
Rejestracja: 21 sie 2012, 18:49
Kontaktowanie:

Re: [OFERTA] FWL.PL - Darmowy Hosting

28 wrz 2012, 9:16

Coś mi się nie wydaje, żeby się wzorował na Twoim forum.


 
Awatar użytkownika
Amfidiusz
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 18 sie 2012, 21:11
Lokalizacja: Amsterdam
Kontaktowanie:

Re: [OFERTA] FWL.PL - Darmowy Hosting

Autor tematu

28 wrz 2012, 9:49

Artur, przecież taki układ działów ma 90% forów pomocy technicznej. Swoją drogą mam wrażenie, że sam skopiowałeś ten układ z pewnego angielskiego forum... Panie Moderatorze ;)


 
Awatar użytkownika
Kolopik
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 27 wrz 2012, 23:21
Kontaktowanie:

Re: [OFERTA] FWL.PL - Darmowy Hosting

28 wrz 2012, 22:44

Artur napisał/a:
Wiesz, strona jest całkiem fajna, parametry też (ale nic nie ma tam o prawdziwych ograniczeniach tego nielimitowanego pakietu), tylko...

... To forum. Podobne do mojego, na moim hostingu - http://forum.hpbf.pl. Nie mówię o skrypcie, ale o układzie działów. Wiesz, dobrze, że znalazłeś sobie wzorzec na którym oparłeś cały projekt, ale czuję się tak, jakbym miał brata bliźniaka. :D

Taaa, bo hpbf jest tak popularnym, świetnym hostingiem, że każdy będzie wzorował się na ich wypocinach. Jeśli chcesz być oryginalny zrób jakiś porządny szablon, a nie na darmówkach jeździsz. Wtedy sobie oskarżaj ludzi o plagiat.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości